MVP Mladá Boleslav 2023

19.08.2023

Letos jsme si dali cíl, že nejenom budeme s našimi pejsky pracovat, ale že se vrátíme k výstavám a budeme předvádět naše odchovance, jako tomu bylo vždy v minulosti. Měli jsme prostě odmlku díky změnám v rodině, Covidu, přípravám na různé zkoušky, loveckému lístku a dalším "prioritnějším" záležitostem.


Takže jsme se letos účastnili již třetí výstavy. Vyrazili jsme do Mladé Boleslavi na Mezinárodku. Teplo bylo pořádné, ještě, že mají v tomto krásném areálu kus řeky, aby se ti naši blázni vyčvachtali v teplé vodě. Občerstvení luxusní, kruhy dobré - byli jsme na betonu v hale. Nám sice vyhovuje více trávník, ale je potřeba se přizpůsobit. Děvčata v kruzích a při zapisování velmi příjemná a ochotná. Pan rozhodčí upřímný a znalý. On sám chová Jack Russelly a také Bígly, jak jsme se o něm dozvěděli. Jediné, co bych dala jako bod ke zlepšení, je vyhlašování nástupu dalšího plemene do kruhu. Vyhlašovala se pouze čísla, která navazovala a tak v tu chvíli sedíte a čekáte na vyhlášení "Parsoníííí pojďteéé" a ono ne. Já sama jsem si čísla nehlídala a už jsem mohla mít malér. Ale moje chyba. 

MY HUNTER Kutcher-Chan - Výborný 2 / Excellent 2


Tentokrát jsme vyrazili i s MyHunterem - naposledy měl osinu v pacce, ale ta naštěstí už vylezla :-) a tak byl konečně v kruhu. Je to nezmar a já s ním, ukázkový klus nám ještě nejde, ale fakt slibujeme, že se polepšíme. Dostal krásný posudek s oceněním Výborný 2 ve třídě mladých, neboť mu za 3 dny bude 10 měsíců. 

MIA JESSY Kutcher-Chan - Výborná 1 / Excellent 1, CAJC, CACIB Junior 


Miunka (Mia Jessy) se dnes v kruhu setkala se dvěma pěknými fenkami - z chovatelské stanice Cordis Venature a Hunters of Diana a s úspěchem si odvezla překrásné ocenění. Nad fenkami zvítězila s Výbornou 1, CAJC, CACIB Junior. Jsem na ni moc pyšná.

KORA Kutcher-Chan - Výborná 1 / Excellent 1, CAC, CACIB, BOS


No a velikánskou radost mi udělala i jejich maminka KORA Kutcher-Chan. Dnes ve třídě PRACOVNÍ získala Výbornou 1, CAC. Když se běželo s ostatními vítězi o mezinárodní titul CACIB, získala ho a poté obdržela i titul BOS !!! No a aby mi té radosti přinesla ještě víc, dnes ji byl udělen titul ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY. Moc si tohoto ocenění vážím a děkuji Kerince, že nám dělá takovou radost.