Ch. Dreams Catcher x Ch. Kora
Ch. Dreams Catcher x Ch. Kora

Champion of the Czech Republic, BOS, CACIB, CAC, CC

Hunting trials: Blood trackt test, Digging test of fox, Aptitude tests of young dogs. The female is actively used for hunting foxes, martens, nutria, wild boars and fetches ducks.

Preliminary reservation of puppies


Contact me for more details

Updated on 15. 11. 2023


Víkend, za kterým se můžeme už jen ohlédnout, byl pro mě velmi náročný, nezapomenutelný a úspěšný, hned v několika ohledech.
Spolu s LUMPEM Kutcher Chan a mým Krýšou jsme se v pátek vydali na Slovensko, kde jsme se účastnili prestižní mezinárodní soutěže v norování pořádanou Slovenským klubem chovatelů teriérů a foxteriérů.
...

V úterý 21. března jsme zavítali do psího salonu, kde jsem se dívala pod ruce paní Julii Bulatové v Praze. Naše Mia Jessy, My Hunter i jejich mamina Kery byli otrimováni na výstavní sezónu. Huntik se musí ještě trošku dodělat, nelíbí se mi jeho běhy, ale už to není tak hrozné jako před změnou.

Pozvánka na první lovecký trénink malých plemen psů na umělé noře v Horním Jelení, okres Pardubice.

Přidali jsme novou stránku o myslivecké činnosti v naší chovatelské stanici. Najdete zde videa, fotografie, výsledky zkoušek, tréninky a loveckou praxi v našich i kamarádských revírech týkajících se lovu a myslivosti.

Poslušně hlásíme, že jsme se se všemi štěňátky zúčastnili druhého očkování, kde nás pan doktor pečlivě prohlédl. Všichni psi mají sestouplá varlata (kromě naší Mii :-) )

Kerinka má v bříšku celých 6 štěňátek. Takže se máme na co těšit.. A už se nemůžeme dočkat.

V sobotu 1.10. jsme se účastnili Barvářských zkoušek. Bylo překrásné počasí, sluníčko, teplo, vůně hub, které lákaly neskutečný počet houbařů, kolařů, pejskařů, ale i jezdců na koních přímo do lesa. Paráda :-)

4. 9. 2022 jsme byli přizváni ke zkoušce, na kterou jsme byli přihlášeni bezmála 10 měsíců. IZN - individuální zkouška z norování spočívá v tom, že

Lesní zkoušky OMS Žďár nad Sázavou. Úspěšně jsme je zdolali (i když ve II. ceně). Já i Lump jsme to šli oba poprvé a jsem na něj hrdá. Spousty chyb udělá prostě vůdce :-)

Ve čtvrtek 17. 3. 2022 nám dorazily výsledky z testování krve na genetické nemoce naší fenky Kory (KERY) Kutcher-Chan. Máme velkou radost, jak dopadly. Ještě nám pár testů chybí, ale co nejdříve je sem doplníme.