Ch. Dreams Catcher x Ch. Kora
Ch. Dreams Catcher x Ch. Kora

We have puppies now - december 2023.

Updated on 03. 02. 2024


On the long weekend of December 8-10, 2023, the International Dog Show was held in Prague at the exhibition grounds, where we registered with our pups. Since we didn't want to show off too much at exhibitions, we concentrated on not only hunting training, but also exhibition training. Attitudes, walking, concentration. Trimming and cutting, of...

Víkend, za kterým se můžeme už jen ohlédnout, byl pro mě velmi náročný, nezapomenutelný a úspěšný, hned v několika ohledech.
Spolu s LUMPEM Kutcher Chan a mým Krýšou jsme se v pátek vydali na Slovensko, kde jsme se účastnili prestižní mezinárodní soutěže v norování pořádanou Slovenským klubem chovatelů teriérů a foxteriérů.
...

V úterý 21. března jsme zavítali do psího salonu, kde jsem se dívala pod ruce paní Julii Bulatové v Praze. Naše Mia Jessy, My Hunter i jejich mamina Kery byli otrimováni na výstavní sezónu. Huntik se musí ještě trošku dodělat, nelíbí se mi jeho běhy, ale už to není tak hrozné jako před změnou.

Pozvánka na první lovecký trénink malých plemen psů na umělé noře v Horním Jelení, okres Pardubice.

Přidali jsme novou stránku o myslivecké činnosti v naší chovatelské stanici. Najdete zde videa, fotografie, výsledky zkoušek, tréninky a loveckou praxi v našich i kamarádských revírech týkajících se lovu a myslivosti.

Poslušně hlásíme, že jsme se se všemi štěňátky zúčastnili druhého očkování, kde nás pan doktor pečlivě prohlédl. Všichni psi mají sestouplá varlata (kromě naší Mii :-) )

Kerinka má v bříšku celých 6 štěňátek. Takže se máme na co těšit.. A už se nemůžeme dočkat.

V sobotu 1.10. jsme se účastnili Barvářských zkoušek. Bylo překrásné počasí, sluníčko, teplo, vůně hub, které lákaly neskutečný počet houbařů, kolařů, pejskařů, ale i jezdců na koních přímo do lesa. Paráda :-)

4. 9. 2022 jsme byli přizváni ke zkoušce, na kterou jsme byli přihlášeni bezmála 10 měsíců. IZN - individuální zkouška z norování spočívá v tom, že