Zimní TRIO CACIB MVP Praha

13.12.2023

O prodlouženém víkendu 8. - 10. prosince 2023 se v Praze na výstavišti konala Mezinárodní výstava psů, kam jsme se s našimi mlaďochy přihlásili. Po 2 výstavách kde My Hunter získal hezké VD od paní rozhodčí Martiny Hegr Klivarové, jsme se soustředili na tréning nejen lovecký, ale i výstavní. Postoje, chůze, soustředění. Samozřejmě trimování a stříhání. S finální doúpravou srsti nám skvěle pomohla Natálka Janulíková, které tímto ještě jednou moc děkujeme. Sbalit výstavní vodítka, psiska, piškoty a jedeme směr Expo Praha.

8. prosinec 2023 - den první

Rozhodčí z Velké Británie, pan Jeff Horswell. V závěrečném kole se mu ze všech psů a fen líbila naše Mia Jessy a udělil ji tituly BOB - Best of Breed (nejlepší z plemene), BOJ - Best of Junior - takže vyhrála nad bráchou Hunterem. No a Hunterovi předal opačný titul BOS - Best of Opposite sex.

My Hunter Kutcher-Chan

Výborný 1, CAJC, CACIB-J, BOS

Mia Jessy Kutcher-Chan

Výborná 1, CAJC, CACIB-J, BOJ, BOB


10. prosinec 2023 - den druhý (třetí)

V tento den posuzoval pan rozhodčí Bill Leslie z Irska. Toto posuzování proběhlo velmi rychle, bez jediného slova v posudku. V závěrečném kole, předal pan rozhodčí našemu My Hunterovi titul BOJ - Best of Junior.

My Hunter Kutcher-Chan

Výborný 1, CAJC, CACIB-J, BOJ

Mia Jessy Kutcher-Chan

Výborná 1, CAJC, CACIB-J